Ana Sayfa / Edebi Sözler / Bedava Pubg Mobile UC Kodları ve Yükleme Yöntemleri 2021

Bedava Pubg Mobile UC Kodları ve Yükleme Yöntemleri 2021

Bedava Sınırsız Pub UC Kodları Nasıl Kazanılır? Nasıl Yüklenir ?

Pubg Mobile oyununda diğer oyunlarda da olduğu gibi para ile satılan oyun içi para biri vardır. Pubg Mobile’de ise ismi ”Unknown Cash” yani UC olarak geçmektedir.

Pubg Mobile UC ile oyun içi bir çok kozmetik ürünleri, bonus verilen ürünleri, Pubg Mobile Elite Royal Pass veya Royale pass gibi bir çok özelliği satın almanıza olanak sağlıyor. Kısaca şunu demeliyiz ki, UC yoksa oyunda görsel açıdan neredeyse hiçbir karizmanız yok demektir.

Bazı oyuncular için bunun bir önemi olmasa bile kalan diğer kesim için oyundaki görünüşlerine aşırı önem vermektedirler buda uc satın almaktan veya Pubg Mobile bedava UC arayışından geçer. Peki bedava uc kazanmanın ne gibi yolları vardır merak edenler için burada biz devreye giriyoruz.

Pubg Mobile bedava uc nasıl alınır?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi oyundaki eşyaları, silah kaplamaları ya da kostümleri alabilmek için UC satın almanız gerekmektedir veya ücretsiz UC yolu ile alabilirsiniz. Ayrıca bazı arkadaşlarımız sonu hüsranla bitse bile denemekte fayda var deyip UC hilesi gibi çeşitli ban sebebi olan yollara başvurmaktadırlar. Bunu kesinlikle önermiyoruz ayrıca ban yemeniz kaçınılmaz olacaktır.

Pubg Mobile 2021 Ücretsiz UC Nasıl Alınır?

Pubg Mobile UC konumuzda öncelikle UC almak için kendinizi bu kadar zorlamaktan kaçınmanızı öneririm. Oyuncu yaş ortalaması küçük olduğundan yani ailenizden para isteyip uc satın almak için çeşitli yollar deniyorlar.

Oyun içindeki normal görevlerden veya günlük girişlerden kazanabileceğiniz sandık parçacıklarını biriktirerek sandık oluşturup UC ile kazanabileceğiniz eşyaları bu sayede ücretsiz şekilde kendinize kazanma ihtimali yaratabilirsiniz. Ayrıca bazı Pubg Oynayan Twitch yayıncıları çeşitli hediyeler dağıtarak izleyicilerine çekiliş ile ücretsiz uc veya royale pass hediye etmektedirler. Bu yayıncıları takip ederek uc kazanma şansını elde edebilirsiniz.

Pubg Mobile UC nasıl kazanırım sorusuna bir cevap da bir seferliğine royale pass veya elite pass satın almak olabilir. Bir sefere mahsus UC satın alıp görev kartı aldığınızda o sezona ait görevler tamamlayıp satın aldığınız görev kartından gelecek olan bedava uc’leri kazanabilirsiniz. Ayrıca bu UC’leri harcamayıp sezon sonuna kadar biriktirdiğiniz de bir sonraki sezon da hiç bir ücret ödemeden kazandığınız uc’ler ile Yeni sezonun royale pass kartını alabilirsiniz.

Bunu Baktınız mı?

Cemal Süreya Sevda Ve Aşk Üzerine Resimli Sözler

Cemal Süreya’dan en güzel seçme resimli sözler. Sevda ve aşk şairi Cemal Süreya’ya ait birbirinden …

3 yorumlar

  1. Ben hamza topçu 16 yaşdayın

  2. 1000000 uce

  3. Cokgüzel uydulamaymisbe

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir